Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8 Slideshow Image 9 Slideshow Image 10 Slideshow Image 11 Slideshow Image 12

Naša požičovňa už od roku 2005 ponúka výhradne originály značkových šiat rôznych svetových značiek: Jovani, BCBG, Cache, La Femme, Tony Bowls, atď. Počiatočný výber pozostával zo 150 šiat a Studio malo len 36m2. Veľký záujem a rastúci počet spokojných zákazníčok nás presvedčil o správnej voľbe. Bolo sa však nutné presťahovať, ak sme chceli rozširovať sortiment a zákazníčky si udržať. V Zora Centre sme ponúkali už takmer 500 modelov a spolupracovali tiež na viacerých projektoch: Nevesta pre milionára, Vyvolená s Jurajom Bačom, Superstar, Let´s dance, či Talentmania.

Od roku 2013 sme zatiaľ v najkrajších priestoroch v budove ICT pri Poluse s vchodom ona rohu s Junáckou ulicou. V našich šatách sa cítia výborne mnohé osobnosti showbiznisu:Adela Banášová, Karin Haydu, Lucie Bílá, Ivana Surovcová, Andrea Pálffy atď.

Šaty sú objednávané na konkrétne projekty a videné prvý krát na verejnosti prevažne u celebrít a našich osobností. Celkový počet šiat dnes dosahuje takmer 1000 a to nám umožnilo otvoriť v apríli 2012 prvú pobočku v Prahe.

Našim cieľom je byť čo najbližšie k našim zákazníčkam a aj preto sme už od tohto roka aj na facebook-u, kde budeme všetkých záujemcov pravidelne informovať o novinkách zo sveta šiat, stužkových a plesov.

MAK`S STUDIO, Bratislava